Foto galerija

 
57. CACIB Beograd 06.12.2015.
56. CACIB Beograd 01.03.2015..
55. CACIB Beograd 07.12.2015..
 
54.CACIB Beograd 09.03.2014.
53.CACIB Beograd 03.11.2013.
52.CACIB Beograd 10.03.2013.

 

Shopping kolica

Vaša kolica su prazna.
 
Vaš poštanski broj

Svedočenja

Šta kupci govore o Husse:


TONČEV JOVANA
:


Od nedavno sam pocela da svome psu dajem Husse hranu Optimal mini.  ....
Pročitajte više>

MIRJANA KRAMER
:

Cupka je moj prvi i jedini pas  rase maltezer udomljena  sa  7 meseci sada ima 4 godine. Kao i svaki pas  najradije  ce jesti ....
Pročitajte više>

Visnja Bogdanovic

Poštovani,

 

Želim sa vama da podelim iskustva povodom ishrane svog psa hranom "Husse".

Moj mladi patuljasti šnaucer se do ...

Sarađujte sa nama

  • Postanite Husse član
  • Postanite Husse franšizer
  • Postanite Husse distributer